Anahtar Kelimeler
Arama Kriterleri
Firma Adı

İlan Ref. Numarası / İlan Kodu
Sonuçları Filtrele
Şehir/Ülke
Firma SektörüTarih
Aç

İş Alanı
Aç
Pozisyon


Sonuçları Filtrele
Pozisyon Seviyesi
Aç


Pozisyon Tipi
Aç
Eğitim Seviyesi
Aç

+ İlköğretim
+ Lise
+ Meslek yüksekokulu
+ Üniversite
+ Yüksek lisans
+ Doktoraİş Tecrübesi
Aç


Cinsiyet
Aç


Engelli İlanı
Aç


Firmaya Göre Ara
Aç
İlan Diline Göre Ara
AçNet Maaş Aralığı
Aç
Net maaş beklentinize göre arama yapabilirsiniz.

0 TL 15.000 TL +


Kriterlerimi Getir   |   Kaydet   |   Sil
Pronet Bölge Satış Temsilcisi
Pronet Güvenlik Hizmetleri
Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, ...
 
25.05.2015

Bölge Satış Sorumlusu
Tesan İletişim A.Ş.
Adana, Afyon, Ankara, İstanbul(Avr.), İzmir, Uşak, İstanbul(Asya)
 
20.05.2015

Vardiya Amiri
SİTEPLUS ENTEGRE TESİS PROFESYONEL SİTE YÖN.
Adana, Ankara, Antalya, Erzincan, İstanbul(Avr.), İzmir, Kastamonu, Kayseri...
 
13.05.2015

Vardiya Amiri
SİTEPLUS ENTEGRE TESİS PROFESYONEL SİTE YÖN.
Adana, Ankara, Antalya, Erzincan, İstanbul(Avr.), İzmir, Kastamonu, Kayseri...
 
24.04.2015


Güvenlik Sektörü İş İlanları

Güvenlik sektörü iş ilanları 
Güvenlik sektörü, taşıdığı önem dolayısıyla her dönem olduğu gibi son yıllarda da büyük bir ilgi görüyor ve gelişme gösteriyor. Bina ve tesislerde hukuk kurallarına uygun talimatlar çerçevesinde gerçekleştirilen bu sektörün asıl amacı, kişilerin can ve mal güvenliğini sağlayıp huzurlu bir ortam yaratmak. Türkiye’de özellikle özel sektörde etkisini iyice genişleten bu mesleğin iş hacmi de giderek artırıyor. Bununla beraber özellikle büyük şehirlerde yaşanan sorunlarla kolayca baş edilebilmesi için istihdam edilecek kişilerin denetim ve kontrol bilgi, becerisine sahip olmaları önemseniyor.

En çok Güvenlik Görevlisi istihdam ediliyor
Kariyer.net verilerine göre 2013 senesinde Türkiye genelinde 500 Güvenlik Görevlisi iş ilanı verildi. İlan, bu sektörde verilen diğer ilanların büyük bir farkla önünde yer aldı. En çok aranan diğer pozisyonlar ise 42 iş ilanı ile Güvenlik Elemanı ve 29 ilan ile Özel Güvenlik Elemanı oldu. Verilen iş ilanlarıyla doğru orantılı olarak, adayların bu sektör içinde en fazla başvurduğu pozisyon yine Güvenlik Görevlisi oldu. Bu ilana 222.676 aday başvuru yaptı. Genel başvuru dağılımına bakıldığında, diğer pozisyonlara göre daha az ilana sahip olan Saha Satış Sorumlusu, başvuru sıralamasında ikinci sırada yer aldı. 2013 yılı içinde bu pozisyonda 22 iş ilanı yayınlanırken, yapılan başvuru sayısı 42.896 oldu.


İş sağlığı ve güvenliğinin önemi artıyor
Firmaların iş güvenliği konusunda alması gereken tedbirler tüzük ve yasalarla da belirlenirken, ülkemizde yaşanan kazalar firmaların bu alana biraz daha önem vermesini sağladı. İşveren, çalışan ve kurumun güvenliğinin sağlanması için bu alanda bir işe alım da söz konusu olmaya başladı. Bu sebeple güvenlik sektöründe aranan pozisyonlardan biri de bu konuda insanları bilgilendirecek ve gerekli önlemleri almada yardımcı olacak olan, İş Güvenliği Uzmanı oldu. İş güvenliği uzmanı olmak için; üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmak ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş iş güvenliği belgesine sahip olmak gerekiyor. Kariyer.net verilerine göre, bu pozisyonda 27 ilan yayınlandı ve ilan 33810 kişi tarafından başvuru aldı.

Üç büyük il başı çekiyor
Başvuruların illere göre dağılımına bakıldığında, her sektörde olduğu gibi bu alanda da ilk sırayı 3287 ilan ile İstanbul aldı. İstanbul’u sırasıyla 503 ilan ile Ankara, 348 ilan ile İzmir izledi. Güvenlik sektöründe 50788 iş ilanıyla Görevli düzeyinde, 22535 iş ilanıyla da Eleman düzeyinde çalışan arandı. Bunu, 8647 iş ilanıyla Amir pozisyonu takip etti.

 

Devamı >>


Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net