Çağdaş Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.cagdasgroup.com 

Çağdaş Holding


 

1987 yılında, Istanbul'da Yüksel Çaðlar yönetiminde kurulan Çaðdaş Şirketler Grubu, insana ve doðaya duyarlı tutumuyla, hem çalıştıðı bölgelerde hem de Türk sanayinde, büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Istanbul'da birçok projeye imza atan Çaðdaş Inşaat, 1994 yılında Çaðdaş Turizm'i kurmuştur. 1997 yılında Bodrum'da Çaðdaş Beton Santralini kuran Çaðdaş Grup, aðırlıklı yatırımlarını Bodrum üzerine yöneltmiştir. Hayata geçirdiði her projede, çağdaş yaşam standartlarına ve kaliteye önem veren Çağdaş Şirketler Grubu, bu tutumunu tüm projelerinde tutarlılıkla sürdürüp Bodrum'da güvenin ve kalitenin simgesi haline gelmiştir.

Bugün yatırımlarını Bodrum'da yapan Çağdaş Şirketler Grubu turizm, konut yapımı, peyzaj, yayıncılık, gıda ve enerji üretimine kadar uzanan geniş bir alanda sürdürdüğü faaliyetlerine 01 Ocak 2006 tarihinden itibaren Çağdaş Holding olarak devam etmektedir.

         

VIZYONUMUZ;

Çağdaş Holding’te yer alan tüm şirketlerimizde, dünya standartlarına uygun, çağdaş yaşam ve doğaya duyarlı hizmetler sunmaktır.

MISYONUMUZ;

Tüm Çağdaş Şirket Gruplarında;  en son teknolojik gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, yenilikçi, çağdaş ve farklı olabilen, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren bir firma olmaktır.

 · Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve       

  doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek,

· Yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin

  peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak,

· Güvene ve kaliteye adadığımız şirket ünvanımızı,

  gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmek,

 

Çağdaş Holding Grup Şirketleri

Çağdaş İnşaat

Çağdaş Enerji

Çağdaş Peyzaj

Çağdaş Bodrum Turizm

Çağdaş Aşiyan Yayıncılık

Çağdaş Harita Mühendislik

Çağdaş PropertiesÇağdaş Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı Muğla Çağdaş Holding
Ön Muhasebe ElemanıÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde Muhasebe Personeli olarak görev alacak, - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Ön muhasebede deneyimi olan ve/veya kendini yetiştirmek isteyen,- Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek,- Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Muğla Çağdaş Holding
Satınalma UzmanıÇağdaş Holding
Bodrum'da faaliyet gösteren Çağdaş Holding bünyesinde görev almak üzere;Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalmada en az 5 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme bilgisi olan, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bodrum'a ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Muğla Çağdaş Holding
PuantörÇağdaş Holding
Bodrum Ortakent'te faaliyet gösteren Beton Santralimizde çalışmak üzere ;En az lise mezunu. Minumum 2 yıl Puantörlük deneyimi olan. MS Office programlarını kullanabilen. Aktif araç kullanabilen. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış. Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan. Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Market Kasa Sorumlusu Muğla Çağdaş Holding
Yapı Market Kasa SorumlusuÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde Bodrum Yalıkavak Gündoğan mevkiinde faaliyet gösteren Yapı Marketimizde görev almak üzere;-Alanında en az 3 yıl tecrübeli,-Ön Muhasebe bilgisi olan,-En az Lise veya MYO Muhasebe bölümü mezunu,-İyi Derecede Logo Tiger yazılım programını kullanabilen,-MS Ofice Programlarını iyi derecede bilen,-İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, yeniliklere açık,-Ekip çalışmasına yatkın ve dinamik,-Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan,Takım Arkadaşı Aramaktayız,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Muğla Çağdaş Holding
Genel BaşvuruÇağdaş Holding
Çağdaş Holding olarak;Beton Santrali, Taş Ocağı, Lüx Otel ve Konut projeleri, Emlak Satış ve Pazarlama, Radyo, Mermer, Yapı Market, Peyzaj, Harita Mühendislik sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.Tüm faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ birinci önceliğimiz olup bizimle birlikte bu önceliği benimseyip ilke edinecek ‘’Takım Arkadaşları’’ arıyoruz.Bu GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılan başvurular aday veri tabanına kaydedilerek şirketimiz bünyesinde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun görüldüğünde sizinle temasa geçilecektir.Çağdaş Holding olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder; Başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Peyzaj Mimarı Muğla Çağdaş Holding
Peyzaj MimarıÇağdaş Holding
Holding bünyemizde faaliyet gösteren Peyzaj Hizmetleri bölümümüzde görev almak üzere;-Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden mezun,-Alanında en az 3 yıl tecrübeli,-Autocad,photoshop,sketchup ya da lumion ,3D Max programlarına hakim-Saha uygulamalarında görev alabilecek-İletişim becerileri gelişmiş, temsil yeteneğine sahip-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış-Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olanPeyzaj birimine bağlı olarak çalışacak,faaliyette olan ve faaliyete girecek olan projelerimizde görev almak üzere Peyzaj Mimarı takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Market Proje Satış Uzmanı Muğla Çağdaş Holding
Yapı Market Proje Satış UzmanıÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde Bodrum Yalıkavak Gündoğan mevkiinde faaliyet gösteren Yapı Marketimizde görev almak üzere;-Üniversitelerin inşaat teknikerliği, pazarlama, işletme bölümlerinden mezun,-Alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip,-İnşaat malzemeleri bilgisine sahip,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,-Prezentable,-İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, kendini iyi ifade edebilen,-Takım çalışmasına ayak uydurabilen,-B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,-Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Transmikser Operatörü Muğla Çağdaş Holding
Transmikser OperatörüÇağdaş Holding
Bodrumda faaliyet gösteren Beton Santralimizde çalışmak üzere; E veya D sınıf ehliyet sahibi SRC 4 ve Psikoteknik Belgesi bulunan Transmikser Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı