Çağdaş Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.cagdasgroup.com 

Çağdaş Holding


 

1987 yılında, Istanbul'da Yüksel Çaðlar yönetiminde kurulan Çaðdaş Şirketler Grubu, insana ve doðaya duyarlı tutumuyla, hem çalıştıðı bölgelerde hem de Türk sanayinde, büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Istanbul'da birçok projeye imza atan Çaðdaş Inşaat, 1994 yılında Çaðdaş Turizm'i kurmuştur. 1997 yılında Bodrum'da Çaðdaş Beton Santralini kuran Çaðdaş Grup, aðırlıklı yatırımlarını Bodrum üzerine yöneltmiştir. Hayata geçirdiði her projede, çağdaş yaşam standartlarına ve kaliteye önem veren Çağdaş Şirketler Grubu, bu tutumunu tüm projelerinde tutarlılıkla sürdürüp Bodrum'da güvenin ve kalitenin simgesi haline gelmiştir.

Bugün yatırımlarını Bodrum'da yapan Çağdaş Şirketler Grubu turizm, konut yapımı, peyzaj, yayıncılık, gıda ve enerji üretimine kadar uzanan geniş bir alanda sürdürdüğü faaliyetlerine 01 Ocak 2006 tarihinden itibaren Çağdaş Holding olarak devam etmektedir.

         

VIZYONUMUZ;

Çağdaş Holding’te yer alan tüm şirketlerimizde, dünya standartlarına uygun, çağdaş yaşam ve doğaya duyarlı hizmetler sunmaktır.

MISYONUMUZ;

Tüm Çağdaş Şirket Gruplarında;  en son teknolojik gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, yenilikçi, çağdaş ve farklı olabilen, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren bir firma olmaktır.

 · Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve       

  doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek,

· Yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin

  peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak,

· Güvene ve kaliteye adadığımız şirket ünvanımızı,

  gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmek,

 

Çağdaş Holding Grup Şirketleri

Çağdaş İnşaat

Çağdaş Enerji

Çağdaş Peyzaj

Çağdaş Bodrum Turizm

Çağdaş Aşiyan Yayıncılık

Çağdaş Harita Mühendislik

Çağdaş PropertiesÇağdaş Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Asistanı Muğla Çağdaş Holding
Satınalma AsistanıÇağdaş Holding
Bodrum'da faaliyet gösteren Çağdaş Holding bünyesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun, Araştırma ve kalite bilincine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bodrum'a ikamet eden veya edebilecek olan,Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Duravit Mağaza Mimar Muğla Çağdaş Holding
Duravit Mağaza MimarÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde faaliyet gösteren ,bayiliğini almış olduğumuz en seçkin markalardan,DURAVİT Mağazamızda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz,  Üniversitelerin Mimarlık veya Teknik Ressamlık bölümlerinden mezun Autocad ve 3D Max proramlarına hakim Müşteri talebi doğrultusunda projelendirme yapacak, İyi derecede bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bodrum’da ikamet eden veya edebilecek olan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilenTakım arkadaşı arıyoruz,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı