Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Vardiya Müdürü Adayları - Bursa

PİZZA RESTAURANTLARI A.Ş.

Bursa
13 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede 18.000 restoranıyla hizmet veren büyük Domino’s ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. 1996 yılından bu yana Türkiye’de hızlı servis restoran zincirlerine öncülük ediyoruz.

Yaptığımız sayısız yatırım ile bugün 25 yıllık sektör lideri bir marka haline geldik. Türkiye’de 76 ilde 600’e yakın restorana, İstanbul, Ankara, Gaziantep ve İzmir’de üretim merkezlerine ve 7.500’den fazla takım üyesine sahibiz. Biliyoruz ve inanıyoruz ki insanı Domino’s’tan daha hızlı mutlu edecek başka bir lezzet yok çünkü bu lezzetin arkasında Ben Varsam Domino’s Var diyerek işini tutku ile yapan insanlar var! 

Sen de işimi tutkuyla yaparım, eğlenerek çalışır, en iyi ekipleri ben yönetirim diyorsan hadi ekibimize katılmak için başvur. Birlikte büyüyelim, birlikte kazanalım!

DOMINO’S’TA GİRİŞİMCİ OLMAK
Dünya üzerindeki Domino’s franchiseelerinin yaklaşık %90’ının kariyerine, restoranlarda motorcu, mutfakçı ya da restoran yöneticisi olarak başladığını biliyor muydun? Domino’s Türkiye’de de pek çok franchiseemiz ailemize restoranlarımızda çalışarak katılmış, kariyerini üst basamaklara taşımış, hayallerine gerçekleştirerek kendi restoranlarının sahibi olmuştur. Domino’s’ta sıra dışı insanlarla hayal ortaklığı yapmak ruhumuzda var. Sen de ailemize katıl, tutkuyla çalış, girişimci ruhunla hayallerine kavuş!

 
Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!
Şimdi ilanımıza başvur.

GENEL NİTELİKLER

·      En az lise mezunu. Tercihen Önlisans ve Lisans mezunu.

·       İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,

·       Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,

·       MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,

 

İŞ TANIMI

Şirketin satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için, ürün ve hizmet kalitesi, hijyen standartları ve müşteri memnuniyeti standartlarını en yüksek seviyeye taşımak konusunda şubeyi yönetirken Restoran Müdürü’ne destek vermek.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Yönetici Adayı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yönetici Adayı Yönetici Adayı Maaşları Yönetici Adayı Nasıl Olunur? Yönetici Adayı Nedir? Yönetici Adayı İş İlanları