Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
337

Proje Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Proje Yöneticisi / Yönetmeni cancel
MY INVESTMENT ENERJİ DANIŞMANLIK A.Ş.

GES Proje Koordinatörü

MY INVESTMENT ENERJİ DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
SARDUNYA GIDA MUTFAK İŞLETMELERİ TİC. A.Ş.

Proje Yöneticisi

SARDUNYA GIDA MUTFAK İŞLETMELERİ TİC. A.Ş.
İstanbul (Tümü)
Tam zamanlı
3 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 14 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarında dönemsel / proje bazlı şeklinde alımlar var mı?

Proje yöneticiliği genel olarak belirli bir ürünün ortaya çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmaların yönetiminin üstlenilmesidir. Proje yöneticisi iş ilanları çeşitli sektörler için yayınlanır. Kariyer.net ile proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarına ulaşabilirsin, filtreleme özelliğinden yararlanarak dönemsel/proje bazlı iş ilanlarını listeleyebilirsin. Dönemsel / proje bazlı işlerde çalışma süresi projeye bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarında proje uzmanı görev tanımı nedir?

Proje uzmanı, projenin ortaya çıkması sürecinde yönetici pozisyonunda görev alan kişilerdir. Özellikle yöneticilerin, yapılacak olan projenin amaç ve kapsamına hakim olması beklenir. Sürecin yürütülmesi için gerekli olan unsurların göz önünde bulundurulması ve temel sorumluluklara göre hareket edilmesi gerekir. Proje uzmanı, projenin oluşturulması sürecinde ortaya çıkan sorunlara hızlı ve etkili çözümler bulmalıdır. Projenin belirtilen zamanda tamamlanması adına gerekli planlamaları yapmalıdır.

Proje yöneticisi/yönetmeni için hangi sektörlerde alım var?

Proje yöneticisi veya proje uzmanı olarak farklı sektörlerde çalışabilirsin. İnşaat, bilgi ve iletişim teknolojileri, otomotiv proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanlarının yayınlandığı sektörler arasında yer alır. Uzman olduğun veya zaman içerisinde uzmanlaştığın sektöre yönelerek proje yönetimini sağlayabilirsin. Mimarlık veya şehir planlama alanında kendini geliştirerek projelerde uzman olarak görev alabilirsin.

Proje yöneticisi/yönetmeni hangi illerde iş ilanları bulunur?

Proje yöneticisi olarak çeşitli şehirlerde çalışma imkanına sahip olabilirsin. Özellikle İstanbul, Ankara gibi şehirlerde bu pozisyona yönelik iş ilanları yayınlanır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin fazla olduğu şehirlerde de sıklıkla proje yöneticisi/yönetmeni iş ilanları yayınlanır. Çeşitli sektörlerde, özel ve kamu kuruluşlarının fazla olduğu şehirlerde proje uzmanı veya yöneticisi iş ilanlarına ulaşabilir.