Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
38

Psikolog İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Psikolog cancel
Acıbadem Sağlık Grubu

Psikolog / Eskişehir

Acıbadem Sağlık Grubu
Eskişehir
Tam zamanlı
24 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Türkiye Yeşilay Cemiyeti

Klinik Psikolog / Kilis

Türkiye Yeşilay Cemiyeti
Kilis
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
6 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Psikolog İş İlanları

Üniversitelerin psikoloji bölümlerinden mezun olan adaylar, psikolog ünvanını alırlar. Psikologlar, belirli kural ve teknikler çerçevesinde, hastaların ruhsal sorunlarına çözüm bulur, iyileşmelerini sağlarlar. Psikolojik olan rahatsızlıkların zamanında çözümlenmesi, hastayı kalıcı olarak etkilememesi adına oldukça önemlidir. Psikoloji mezunları, hastaneler, poliklinikler, aile sağlığı merkezleri, ruh sağlığı merkezleri, adliyeler, huzurevleri, okullar, ıslahevleri, şirketler ve daha pek çok yerde çalışabilmektedir. Şirketlerin insan kaynakları departmanlarında çalışan psikologlar, şirket çalışanlarının eğitimlerinin verilmesi, psikolojik sorunlarının çözüme ulaştırılması, işe alımlar sırasında psikolojik testlerin uygulanıp yorumlanması gibi alanlarda hizmet verirler. Reklam sektörü, psikologların çalıştığı diğer alanlardan biridir. Reklamların hedef kitle üzerinde istenilen psikolojik etkiyi yaratacak şekilde hazırlanması konusunda, psikologlardan destek alınabilmektedir. Siz de psikolog olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net psikolog iş ilanları sayfalarına bakabilir, ilgilendiğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Psikologlar için ne gibi iş fırsatları vardır?

Bazı firmalar, deneyimsiz psikolog iş ilanları yayımlayarak, yeni mezun, mesleğe yeni atılmış adaylarla çalışmayı tercih ederken, bazıları deneyimli adaylarla görüşmeyi tercih eder. Kurumlarda çalışan psikologlar, tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilmektedirler. Bazı kurumlar, part time psikolog iş ilanları vererek, yarı zamanlı çalışabilecek adayları değerlendirirler. Part time psikologlar, yarım gün şirkete gelerek, psikoloji seanslarını gerçekleştirir veya insan kaynaklarının yönlendirdiği test sonuçlarını değerlendirirler. Özel hastanelerde çalışmak isteyen adaylar, hastane psikolog iş ilanları sayfalarını takip eder ve uygun olan ilanlara başvuru yaparlar. Hastane çalışmaları, esnek çalışma saatlerine uyum gerektirebilir ve diğer şirket işlerinden daha yoğun olabilir.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanlarını inceleyebilir, yetkinliklerinize uygun olan ilanlara hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için hazırlamış olduğunuz öz geçmişinizi, kariyerinizdeki değişiklikler doğrultusunda güncellemeniz, başvurunuzun görünürlüğü açısından faydalı olacaktır.